KLUBOVNA

Pronájem klubovny včetně zázemí , asfaltový kurt
1 den včetně spotřebované energie 1 400,- Kč

(asfaltová plocha /volejbal,nohejbal/, sociální zařízení /šatna, sprcha, WC/, klubovna s kuchyňkou - elektřina, voda , el.sporák, nádobí, lednice)

Pronájem celého areálu včetně klubovny a tenisového kurtu,   bez travnatého hřiště
1 den včetně spotřebované energie 2 100,- Kč

( tenisový kurt, asfaltová plocha /volejbal,nohejbal/, sociální zařízení /šatna, sprcha, WC/, klubovna s kuchyňkou - elektřina, voda , el. sporák, nádobí, lednice)

Pronájem celého areálu včetně klubovny bez tenisového kurtu
1 den včetně spotřebované energie 2 600,- Kč

(travnatá plocha-2 hodiny hraní, asfaltová plocha /volejbal,nohejbal/, sociální zařízení /šatna, sprcha, WC/, klubovna s kuchyňkou - elektřina, voda , el. sporák, nádobí, lednice)

TENIS

Po-Pá      8.00-14.00      70,- Kč /hod.
 Po-Pá    14.00-20.00    100,- Kč /hod.
So-Ne      8.00-20.00    100,- Kč /hod.

Permanentka  800,- Kč
1000 bodů
(hodina 100 bodů)

Pronájem tel.: 604 874 803, Správcové

FOTBAL

Pronájem travnatého hřiště

300,- Kč / hodina

Pronájem tel.: 604 874 803, Správcové

PROVOZNÍ ŘÁD

1. Veškeré pronájmy areálu se objednávají u správce - mobil 604874803, na objednané pronájmy vybíráme nevratnou zálohu ve výši 50 % ceny.
2. Každé používání travnatého hřiště nutno nahlásit správci sportovního areálu
3. V případě špatného počasí (dlouho trvající deště, hřiště nasáklé vodou apod.) může správce sportovního areálu zakázat používání travnaté plochy hřiště.
4. Na travnatou plochu povoleny pouze kopačky s gumovými špunty.
5. Hra na travnatém hřišti je omezená hrací dobou 2 hodiny během jednoho dne. V případě požadavku na delší hrací dobu bude cena pronájmu stanovena individuálně.
6. Při organizování společenských akcí zákaz prodeje nápojů ve skle.
7. Každý návštěvník sportovního areálu je povinen uklidit po sobě odpadky a nepořádek.
8. Hráči tenisu po utkání upraví kurt sítí.