Úvod Jak se stát členem

Jak se stát členem

Sokol přináší sport pro každého, bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu.

Sokol usiluje o celkový rozvoj osobnosti člověka. Vede své členy k čestnému jednání, aktivitě, samostatnosti a schopnosti pomáhat.

Programem Sokola je vzájemně provázaný soubor sportovních, pohybových, kulturních a společenských aktivit, které se uskutečňují v tělocvičných jednotách. V současnosti má více než 160 000 členů po celé zemi.

Jak se stát členem TJ Sokola Ostrava-Plesná

Je to jednoduché, vyplň Přihlášku do Sokola.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošli na adresu: brunova.a@seznam.cz

Uhraď členský příspěvek ve výši – dospělí 500 Kč/rok, dítě 200 Kč/rok.

Členové, kteří jsou registrovaní ve sportovním svazu si mohou příspěvek nechat proplatit zdravotní pojišťovnou. O této možnosti se informujte u své pojišťovny.

Proč se stát členem TJ Sokola Ostrava-Plesná

• možnost pomáhat dobré věci
  • možnost podílet se na sportovních a kulturních událostech v obci
  • možnost vést vlastní sportovní oddíl