Úvod Jak se stát členem

Jak se stát členem

Sokol přináší sport pro každého, bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu.

Sokol usiluje o celkový rozvoj osobnosti člověka. Vede své členy k čestnému jednání, aktivitě, samostatnosti a schopnosti pomáhat.

Programem Sokola je vzájemně provázaný soubor sportovních, pohybových, kulturních a společenských aktivit, které se uskutečňují v tělocvičných jednotách. V současnosti má více než 160 000 členů po celé zemi.

Jak se stát členem TJ Sokola Ostrava-Plesná

Je to jednoduché, vyplň online přihlášku zde a uhraď členský příspěvek podle pokynů níže.
Pokud nejsi členem žádného oddílu, tak v přihlášce (sekce: Přihlášení do oddílu) zvol oddíl: „TJ Sokol Plesná – ostatní“ (po volbě klikni na „+“ v pravé části stránky).
Nebo vyplněnou a podepsanou přihlášku pošli na adresu: ostrava-plesna@sokol.eu.

Jak uhradit členský příspěvek

Převodem na účet:
číslo účtu: 107 – 8871310297/0100
Variabilní symbol: rodné číslo
Specifický symbol: 34
Zpráva pro příjemce: Vaše jméno

Částka pro členy TJ
Dospělí 19 – 64 let: 300 Kč
Děti a mládež do 18 let (včetně): 100 Kč
Členové nad 65 let: 100 Kč
Členové nad 80 let neplatí.

QR platba

Členové, kteří jsou registrovaní ve sportovním svazu si mohou příspěvek nechat proplatit zdravotní pojišťovnou. O této možnosti se informujte u své pojišťovny.

Proč se stát členem TJ Sokola Ostrava-Plesná

• možnost pomáhat dobré věci
  • možnost podílet se na sportovních a kulturních událostech v obci
  • možnost vést vlastní sportovní oddíl